/Kosmetyki do twarzy

Kosmetyki do twarzy W Organics to moc naturalnych surowców komponowanych tak, by jak najlepiej pełniły określoną rolę w codziennej pielęgnacji. Działanie składników z natury jest złożone, subtelne. Dlatego stosowanie ich często wymaga sumienności i cierpliwości. Jednak gdy już postawisz na systematyczność w ich użytkowaniu zobaczysz jak pięknie regulują naturalne funkcje skóry. Doświadczysz również wielopłaszczyznowego działania, bo naturalne składniki potrafią zadbać o różnorodne potrzeby cery.

Nasze kosmetyki do twarzy to receptury ze składników roślinnych.  Każdy z nich został wyselekcjonowany z ogromną dbałością, pod kątem danych właściwości. Nie korzystamy ze składników pochodzenia zwierzęcego, omijamy również surowce syntetyczne. Natura wyposaża nas w składniki o ogromnym potencjale – składowe części roślin to najczęściej bogactwo witamin, minerałów i antyoksydantów. Nasza skóra nie potrzebuje niczego więcej!

W składach naszych produktów nigdy nie odnajdziesz sztucznych substancji zapachowych, które zwykle kryją się pod nazwą Parfum. Zapachy kosmetyków W Organics to kompozycje czystych olejków eterycznych i absolutów. Znając możliwości i właściwości tych substancji nie potrafilibyśmy stosować ich zamienników. Olejki eteryczne przede wszystkim mają właściwości aromaterapeutyczne, a więc oddziałują na zmysły i samopoczucie. Posiadają jednak także funkcje pielęgnacyjne, jak choćby właściwości antybakteryjne, tonizujące lub przyśpieszające regenerację skóry.

Pomimo, że nasze kosmetyki są zwykle kompozycjami naturalnych maseł i olejów, ich konsystencje nie są zbyt ciężkie, ani komedogenne. Starannie dobieramy surowce i nie decydujemy się na łatwe, tańsze rozwiązania. Nie stosujemy także oleju palmowego, gdyż nie chcemy wspierać rozrostu plantacji palmowych. Nigdy nie będziemy korzystać z surowców, których produkcja może szkodzić środowisku lub nawet społeczeństwom. Nie uznajemy kompromisów i stawiamy na najwyższą jakość naszych składników.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.