O marce2018-09-23T09:17:13+00:00

O NAS

Każdy produkt Willow to nasze małe, spełnione marzenie zamykane w szklanym opakowaniu. Kosmetyki od początku do końca przygotowywane są ręcznie. Z sercem i pasją ich autorki. Willow od początku miało być swoistym łącznikiem między człowiekiem i przyrodą. Wybieramy najbardziej odpowiednie kompozycje naturalnych składników pozyskiwanych z roślin i owoców z różnych zakątków świata, wzbogacamy je zapachami, które mają najlepszy wpływ na zmysły i samopoczucie. Stawiamy na czystą naturę.

NATURALNIE TRWAŁE

Nasze kosmetyki powstają z zamysłem, by wspierać naturalne funkcje ochronne i regeneracyjne skóry. Są czyste i surowe – pozbawione niepotrzebnych substancji syntetycznych. Karmimy Waszą skórę wyłącznie dobrymi i wartościowymi dla organizmu substancjami. Nasze formuły są Self-Preserving. Swoją trwałość zawdzięczają antybakteryjnym właściwościom olejów, maseł i olejków eterycznych. Dzięki temu nie stosujemy konserwantów.

Z MIŁOŚCI DO NATURY

Mając na względzie dobro przyrody i zwierząt nie wspieramy rozrostu plantacji palm olejowych. Nie tniemy koszów i nie idziemy na ławiznę. Nie używamy oleju palmowego. Wszystkie nasze kosmetyki są w 100% wegańskie, nigdy też nie będziemy wspierać procederu testowania na zwierzętach. Każdy z produktów Willow przechodzi badania dermatologiczne. Jednak u osób uczulonych na dany składnik może wystąpić reakcja alergiczna. W takiej sytuacji prosimy o kontakt.