Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne i internetowe, drogerie naturalne, salony kosmetyczne oraz spa.

Jeśli chcesz, by kosmetyki W Organics znalazły się w Twoim asortymencie prosimy o kontakt:

kontakt@w-organics.pl

Aktualne sklepy partnerskie znajdziesz poniżej. Zapraszamy również do naszego sklepu online.

Sklepy stacjonarne i eko targi

WROCŁAW:

WARSZAWA:

KATOWICE:

GDAŃSK:

KŁODZKO:

KRASKÓW:

Sklepy partnerskie on-line

Biorganic24

W Biorganic znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Niezależnie od tego czy szukasz ziół, suplementów, naturalnych farb do włosów czy po prostu kosmetyków do codziennej pielęgnacji.

Cosmetin

W Cosmetin znajdziesz zarówno polskie, jak i zagraniczne kosmetyki naturalne. Spotkasz zupełnie minimalistyczne składy, jak i bardziej zaawansowane rozwiązania kosmetyczne. Poznasz kilka marek, o których istnieniu nie miałaś pojęcia.

Krem de La Krem

Sklep prowadzony przez kobietę o niewiarygodnie pozytywnym usposobieniu, która zawsze chętnie doradzi w doborze produktów oraz zafascynuje nowościami. To właśnie w Krem de La Krem najszybciej spotkasz nowości rynkowe polskich producentów.

Lost Alchemy

W Lost Alchemy znajdziesz bogatwo naturalnych kosmetyków dla siebie i swojej rodziny, ale także aromaterapeutyczne olejki i świece dla domu. Możesz swobodnie przebierać w asortymencie, bo wszystkie produkty mają świetnej jakości składy!

Mon le Bon

Nowy sklep Mon Le Bon gromadzi asortyment wyjątkowych, mniej konwencjonalnych marek. Jeśli szukasz oryginalnych kosmetyków - prawdopodobnie znajdziesz je właśnie w Mon Le Bon!

Naturalna Bogini

Naturalna Bogini to kameralna platforma zrzeszająca niezależnych polskich twórców. Znajdziesz tu nie tylko naturalne kosmetyki, ale także akcesoria dekoracyjne do wnętrz, odzież handmade, planery i kalendarze lub biżuterię!

Purelemons

Purelemons to piękne i nowoczesne miejsce w Warszawie, gdzie wyposażysz się w najlepiej wyselekcjonowane marki kosmetyków naturalnych i mineralnych. W Purelemons sprawdzisz kosmetyki na własnej skórze, uzyskasz porady oraz kupisz produkty najlepszej jakości!

Pakamera

Pakamera to świetnie rozpoznawalna platforma. Istna kopalnia produktów prosto od polskich producentów, manufaktur i niezależnych przedsiębiorstw. W nowej kategorii Beauty znajdziesz kosmetyki rodzimych marek.